UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto tym razem wziął łapówki? Oj jak wreszcie stracicie władzę to do końca życia z w.. nie wyjdziecie.. Ale co ja tam wiem... Może jesteście zbawcami miasta i postawią wam pomnik...
Kto tym razem wziął łapówki? Oj jak wreszcie stracicie władzę to do końca życia z w.. nie wyjdziecie.. Ale co ja tam wiem... Może jesteście zbawcami miasta i postawią wam pomnik...