Wybrany wątek opinii

Pierw to trzeba przebudować skrzyżowanie legionow Piłsudskiego i Piłsudskiego królewiecka. Zaraz nowe na fromborskiej będą kończyć. Zakorkujecie ta część miasta.
wichura (2025.11.12)
@wichura - Po co skrzyżowanie przebudowywać żeby zwiększyć przepustowość dla aut ? Chyba lepiej wybudować tramwaj przez Królewiecką i Fromborską do Ogólnej
(2025.11.12)
Niby dobry pomysł, ale to jako alternatywa. Nie oszukujmy się, aut będzie więcej. Zrobią tramwaj, 90% ludzi i tak wsiądzie w auto. Będą tam korki jak cholera
(2025.11.13)
@wichura - Masz całkowitą rację. Kto wydaje decyzje o budowie kolejnych budynków bez zapewnienia miejsc parkingowych i odpowiedniej przepustowości ulic? Wspomniane ulice już są zakorkowane. Nie róbcie nam Trójmiasta z Elbląga.
masz rację (2025.11.14)
Powrót do komentarzy