Wybrany wątek opinii
Pierw to trzeba przebudować skrzyżowanie legionow Piłsudskiego i Piłsudskiego królewiecka. Zaraz nowe na fromborskiej będą kończyć. Zakorkujecie ta część miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
31
5
@wichura - Po co skrzyżowanie przebudowywać żeby zwiększyć przepustowość dla aut ? Chyba lepiej wybudować tramwaj przez Królewiecką i Fromborską do Ogólnej
Do moderacji
Odpowiedz
12
5
Niby dobry pomysł, ale to jako alternatywa. Nie oszukujmy się, aut będzie więcej. Zrobią tramwaj, 90% ludzi i tak wsiądzie w auto. Będą tam korki jak cholera
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@wichura - Masz całkowitą rację. Kto wydaje decyzje o budowie kolejnych budynków bez zapewnienia miejsc parkingowych i odpowiedniej przepustowości ulic? Wspomniane ulice już są zakorkowane. Nie róbcie nam Trójmiasta z Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1