36
12.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Studentów nie ma, pracy nie ma. Więc zakup mieszkania nawet inwestycyjne pod wynajem to ktoś na główkę upadł. O jakim mieście Pan z PiS - u pisze, bo chyba nie o Elblągu ?
(2025.11.12)
Szkoda tego terenu zielonego i płuc w samym centrum miasta - Rozumiem, że wpisują się krytycznie mieszkańcy olsztyna. Bo dla żadnego elblążanina ulice Częstochowska i Legionów nie są w samym centrum miasta.
(2025.11.12)
Droga łącząca Legionów z Częstochowską bardzo potrzebna. Zbudować wtedy jeszcze rondo Częstochowska - Królewiecka - wyjazd ze szpitala.
zbig2905 (2025.11.12)
Kto tu szoruje rozumem po ziemi to widać, nie martw się o kupujących mieszkania, oni wiedzą co robią.
(2025.11.12)
To ten developer, który wybudował cztery apartamentowce na osiedlu Okólnik / koncówka al. Grunwaldzkiej / i do dzisiaj mimo upomnień, nie wybudował drogi dojazdowej do osiedla, mieszka tutaj ponad 120 rodzin, jeżdzimy po koleinach, łamiemy auta, zarząd dróg miejskich ten temat olewa, radzą by mieszkańcy poszli do Sądu z tym wykonawca z Ostródy, gdzie my żyjemy, haha, brak słów.
seppi (2025.11.12)

info

22  
  4
@wichura - Po co skrzyżowanie przebudowywać żeby zwiększyć przepustowość dla aut ? Chyba lepiej wybudować tramwaj przez Królewiecką i Fromborską do Ogólnej
(2025.11.12)
centrum?????
katon (2025.11.12)
Nissan powinien natychmiast podnieść stawke podatku nieruchomości od pustostanów razy 30 h wzorem innych miast, a nie pozwalać na budowę kolejnych klockow, które zakorkują najbliższe skrzyżowanie na amen.
(2025.11.12)

info

8  
  1
Michaś powinien natychmiast podnieść stawke podatku nieruchomości od pustostanów razy 30 h wzorem innych miast, a nie pozwalać na budowę kolejnych klockow, które zakorkują najbliższe skrzyżowanie na dobre
(2025.11.12)
Elbląskiej betonozy ciąg dalszy, jak w ty mieście żyć ?
Taka prawda . (2025.11.12)

info

12  
  4