UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wichura - Po co skrzyżowanie przebudowywać żeby zwiększyć przepustowość dla aut ? Chyba lepiej wybudować tramwaj przez Królewiecką i Fromborską do Ogólnej


Anuluj