UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@wichura - Po co skrzyżowanie przebudowywać żeby zwiększyć przepustowość dla aut ? Chyba lepiej wybudować tramwaj przez Królewiecką i Fromborską do Ogólnej
@wichura - Po co skrzyżowanie przebudowywać żeby zwiększyć przepustowość dla aut ? Chyba lepiej wybudować tramwaj przez Królewiecką i Fromborską do Ogólnej