Wybrany wątek opinii

Studentów nie ma, pracy nie ma. Więc zakup mieszkania nawet inwestycyjne pod wynajem to ktoś na główkę upadł. O jakim mieście Pan z PiS - u pisze, bo chyba nie o Elblągu ?
(2025.11.12)
Kto tu szoruje rozumem po ziemi to widać, nie martw się o kupujących mieszkania, oni wiedzą co robią.
(2025.11.12)
Powrót do komentarzy