Wybrany wątek opinii
Studentów nie ma, pracy nie ma. Więc zakup mieszkania nawet inwestycyjne pod wynajem to ktoś na główkę upadł.
O jakim mieście Pan z PiS - u pisze, bo chyba nie o Elblągu ?
Do moderacji
Odpowiedz
6
13
Kto tu szoruje rozumem po ziemi to widać, nie martw się o kupujących mieszkania, oni wiedzą co robią.
Do moderacji
Odpowiedz
7
6