UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Studentów nie ma, pracy nie ma. Więc zakup mieszkania nawet inwestycyjne pod wynajem to ktoś na główkę upadł. O jakim mieście Pan z PiS - u pisze, bo chyba nie o Elblągu ?


Anuluj