UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Studentów nie ma, pracy nie ma. Więc zakup mieszkania nawet inwestycyjne pod wynajem to ktoś na główkę upadł. O jakim mieście Pan z PiS - u pisze, bo chyba nie o Elblągu ?
Studentów nie ma, pracy nie ma. Więc zakup mieszkania nawet inwestycyjne pod wynajem to ktoś na główkę upadł. O jakim mieście Pan z PiS - u pisze, bo chyba nie o Elblągu ?