UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To ten developer, który wybudował cztery apartamentowce na osiedlu Okólnik / koncówka al. Grunwaldzkiej / i do dzisiaj mimo upomnień, nie wybudował drogi dojazdowej do osiedla, mieszka tutaj ponad 120 rodzin, jeżdzimy po koleinach, łamiemy auta, zarząd dróg miejskich ten temat olewa, radzą by mieszkańcy poszli do Sądu z tym wykonawca z Ostródy, gdzie my żyjemy, haha, brak słów.

seppi