UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda tego terenu zielonego i płuc w samym centrum miasta - Rozumiem, że wpisują się krytycznie mieszkańcy olsztyna. Bo dla żadnego elblążanina ulice Częstochowska i Legionów nie są w samym centrum miasta.


Anuluj