UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda tego terenu zielonego i płuc w samym centrum miasta - Rozumiem, że wpisują się krytycznie mieszkańcy olsztyna. Bo dla żadnego elblążanina ulice Częstochowska i Legionów nie są w samym centrum miasta.
Szkoda tego terenu zielonego i płuc w samym centrum miasta - Rozumiem, że wpisują się krytycznie mieszkańcy olsztyna. Bo dla żadnego elblążanina ulice Częstochowska i Legionów nie są w samym centrum miasta.