Wybrany wątek opinii

Szkoda tego terenu zielonego i płuc w samym centrum miasta ale skoro tu można wyciąć wszystko w pień to jestem na TAK przy kontynuowaniu ulicy Wschodniej i to od zaraz!
(2025.11.12)
Bez przesady. Krzaczory, sralnia dla psów, wysypisko śmieci a nie zielone płuca tu są.
(2025.11.12)
A jednak skrawek zieleni a latem chłodu i cienia a jak to wyrżną w pień to nawet piesek po tym betonie latem łapki sobie odparzy.
(2025.11.12)
centrum?????
katon (2025.11.12)
Powrót do komentarzy