Wybrany wątek opinii
Szkoda tego terenu zielonego i płuc w samym centrum miasta ale skoro tu można wyciąć wszystko w pień to jestem na TAK przy kontynuowaniu ulicy Wschodniej i to od zaraz!
Do moderacji
Odpowiedz
40
22
Bez przesady. Krzaczory, sralnia dla psów, wysypisko śmieci a nie zielone płuca tu są.
Do moderacji
Odpowiedz
28
26
A jednak skrawek zieleni a latem chłodu i cienia a jak to wyrżną w pień to nawet piesek po tym betonie latem łapki sobie odparzy.
Do moderacji
Odpowiedz
19
9
centrum?????
Do moderacji
Odpowiedz
4
1