31
09.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jest dobrze, świadczy o tym ilość konfiturowo-pisowskich szczekaczy. Brawo
(2025.11.10)

info

4  
  10
O Nie, owoc z pestką NIGDY wam posadek nie zaklepie w Elblągu, cwaniaki. Słychać wycie - znakomicie.
(2025.11.10)

info

6  
  6
Film jak film, szału nie ma a i turystów ubywa nadal. To tylko klip i nie wiadomo czy wygrała tematyka filmiku czy jego realizacja. Myślę że wygrało jego wykonanie a o mieście już wszyscy zapomnieli ale sukces jest. Taki lukier dla poklasku gawiedzi.
(2025.11.10)
Portugalia teraz dołączy w mniemaniu prezesa do Niemiec i Francji i razem zabiorą im Polskę
Ha ha ha ha ha (2025.11.10)

info

4  
  3
Elblongom powiesz że film dostał nagrody a on i tak powie że szału nie ma albo że to zwykły gniot i zmarnowane pieniądze. Dlaczego nie potraficie docenić że żyjemy w pięknym kraju. Po co pielegnujecie nienawiść do Polski i Polaków ?
Pobranie do pisiorow (2025.11.10)

info

8  
  7
Zawsze zastanawia mnie czemu ludzi o odmiennym zdaniu określają pisiorami, ? Przeciez jest jeszcze lewica, konfederacja, i Braun rosnąca w siłę?!a między nimi istnieją tez normalni ludzie bez skrzywienia partyjnego !
(2025.11.10)

info

11  
  3
Bo komuny naród juž nie chciał, a Pisiory byli innego zdania i zawsze się z nimi układali- Magdalenka to okrągłostołowa zdrada narodowa, która odbija się czkawką aż do dzisiaj.
(2025.11.10)
I co z tego, jak to miasto układów. Żadnej porządnej pracy bez znajomości, wszelkie inwestycje również po układzie, nawet te bezsensowne jak droga do nikąd-Wschodnia, czy budynku na Wyspie Spichrzów na które nie ma chętnych do wynajmu, burzenie zabytków, brak portu itd. Żygam już na to miasto myślę nad wyprowadzką.
ZawiedzionyMieszkaniec2 (2025.11.10)

info

9  
  4
To ja stworze MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FILMOWY i sam sobie będę nagrody przyznawał
(2025.11.10)

info

5  
  3
Sprawdziłem informacje o tym festiwalu - 300 polubień na Insta, trochę więcej na FB. Wpisowe za każdą kategorie tego "festiwalu" po kilkadziesiąt euro. W moim mniemaniu to jakiś amatorski wytwór który udaje festiwal. Niestety bardzo słaba promocja...
(2025.11.10)

info

10  
  2