A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jest dobrze, świadczy o tym ilość konfiturowo-pisowskich szczekaczy. Brawo
O Nie, owoc z pestką NIGDY wam posadek nie zaklepie w Elblągu, cwaniaki. Słychać wycie - znakomicie.
Film jak film, szału nie ma a i turystów ubywa nadal. To tylko klip i nie wiadomo czy wygrała tematyka filmiku czy jego realizacja. Myślę że wygrało jego wykonanie a o mieście już wszyscy zapomnieli ale sukces jest. Taki lukier dla poklasku gawiedzi.
Portugalia teraz dołączy w mniemaniu prezesa do Niemiec i Francji i razem zabiorą im Polskę
Elblongom powiesz że film dostał nagrody a on i tak powie że szału nie ma albo że to zwykły gniot i zmarnowane pieniądze. Dlaczego nie potraficie docenić że żyjemy w pięknym kraju. Po co pielegnujecie nienawiść do Polski i Polaków ?
Zawsze zastanawia mnie czemu ludzi o odmiennym zdaniu określają pisiorami, ? Przeciez jest jeszcze lewica, konfederacja, i Braun rosnąca w siłę?!a między nimi istnieją tez normalni ludzie bez skrzywienia partyjnego !
Bo komuny naród juž nie chciał, a Pisiory byli innego zdania i zawsze się z nimi układali- Magdalenka to okrągłostołowa zdrada narodowa, która odbija się czkawką aż do dzisiaj.
I co z tego, jak to miasto układów. Żadnej porządnej pracy bez znajomości, wszelkie inwestycje również po układzie, nawet te bezsensowne jak droga do nikąd-Wschodnia, czy budynku na Wyspie Spichrzów na które nie ma chętnych do wynajmu, burzenie zabytków, brak portu itd. Żygam już na to miasto myślę nad wyprowadzką.
To ja stworze MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FILMOWY i sam sobie będę nagrody przyznawał
Sprawdziłem informacje o tym festiwalu - 300 polubień na Insta, trochę więcej na FB. Wpisowe za każdą kategorie tego "festiwalu" po kilkadziesiąt euro. W moim mniemaniu to jakiś amatorski wytwór który udaje festiwal. Niestety bardzo słaba promocja...