Wybrany wątek opinii

O Nie, owoc z pestką NIGDY wam posadek nie zaklepie w Elblągu, cwaniaki. Słychać wycie - znakomicie.
(2025.11.10)
Film jak film, szału nie ma a i turystów ubywa nadal. To tylko klip i nie wiadomo czy wygrała tematyka filmiku czy jego realizacja. Myślę że wygrało jego wykonanie a o mieście już wszyscy zapomnieli ale sukces jest. Taki lukier dla poklasku gawiedzi.
(2025.11.10)
Powrót do komentarzy