UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zawsze zastanawia mnie czemu ludzi o odmiennym zdaniu określają pisiorami, ? Przeciez jest jeszcze lewica, konfederacja, i Braun rosnąca w siłę?!a między nimi istnieją tez normalni ludzie bez skrzywienia partyjnego !