UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zawsze zastanawia mnie czemu ludzi o odmiennym zdaniu określają pisiorami, ? Przeciez jest jeszcze lewica, konfederacja, i Braun rosnąca w siłę?!a między nimi istnieją tez normalni ludzie bez skrzywienia partyjnego !


Anuluj