UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblongom powiesz że film dostał nagrody a on i tak powie że szału nie ma albo że to zwykły gniot i zmarnowane pieniądze. Dlaczego nie potraficie docenić że żyjemy w pięknym kraju. Po co pielegnujecie nienawiść do Polski i Polaków ?

Pobranie do pisiorow

Anuluj