UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elblongom powiesz że film dostał nagrody a on i tak powie że szału nie ma albo że to zwykły gniot i zmarnowane pieniądze. Dlaczego nie potraficie docenić że żyjemy w pięknym kraju. Po co pielegnujecie nienawiść do Polski i Polaków ?
Pobranie do pisiorow