A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na szczęście mam prosty kregoslup i te beznadziejne juz partyje zwisają mi jak kilo kitu i ci pseudopolitycy coraz bardziej marnej jakości
Szkoda, że za internet pisowskich trolli, uczciwie pracujący Polacy muszą płacić. To się nazywa oszustwo. Uczciwy jest dla PIS, wołem roboczym. Nie mają do pracujących żadnego szacunku. Pracujący to wróg PIS, bo nepracujących kocha, gdyż głosują za ochłapy.
Piękny film, super ujęcia Elbląga wszystko tak precyzyjnie skomponowane, Gratulacje
Intrygująco opowiedziana historia z ciekawymi ujęciami. Pokazuje że Elbląg jest ładnym i ciekawym miastem i wraz z otaczającymi je atrakcjami tworzy interesującą alternatywę dla miast sąsiednich.
W TV, przed tak zmontowanymi filmami pojawia się ostrzeżenie, żeby ludzie wrażliwi na takie dynamiczne obrazy tego nie oglądali. Pod kątem komfortu oglądania - tragedia.
@rdzenna elblążanka - a Portugalczycy zamówili jakąś produkcje promocji ?
@makietę pontonu - pomylono się. Zanim pomyślano, gdzie to jest, mogli zobaczyć na statku replikę bursztynowego stadionu i skojarzono z Gdańskiem. A później okazało się, że to Elbląg, nie ma żadnego stadionu jak w Portugalii, nie ma oświetlonego lotniska wieczorem z którego startowali spadochroniarze. A jakby chcieli se nakręcić filmik wysoczyzny to nie jeździ kolejka nadzalewowa - na stojaka piechotą 40 km. Ale było już za pozno
Ho, ho, ho..... Jestem pod OGROMNYM wrażeniem. Znakomity film. Teraz tylko kwestia jego rozpowszechniania.... Gratulacje !!!
Film fajnie zrobiony, profesjonalnie. Szkoda tylko tych którzy przyjadą, rozczarują sie bo tu nie jest tak podkoloryzowane jak na filmie. Byłoby fajnie gdyby władze postawiły na turystykę więcej włożyły w to siły i zaangażowania. Tu nawet trudno kupić jakąś pamiątkę z Elbląga.
Gratulacje! Ten film promocyjny jest niesamowity.