UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I co z tego, jak to miasto układów. Żadnej porządnej pracy bez znajomości, wszelkie inwestycje również po układzie, nawet te bezsensowne jak droga do nikąd-Wschodnia, czy budynku na Wyspie Spichrzów na które nie ma chętnych do wynajmu, burzenie zabytków, brak portu itd. Żygam już na to miasto myślę nad wyprowadzką.

ZawiedzionyMieszkaniec2