Wybrany wątek opinii
Zawsze zastanawia mnie czemu ludzi o odmiennym zdaniu określają pisiorami, ? Przeciez jest jeszcze lewica, konfederacja, i Braun rosnąca w siłę?!a między nimi istnieją tez normalni ludzie bez skrzywienia partyjnego !
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
Bo komuny naród juž nie chciał, a Pisiory byli innego zdania i zawsze się z nimi układali- Magdalenka to okrągłostołowa zdrada narodowa, która odbija się czkawką aż do dzisiaj.
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
Na szczęście mam prosty kregoslup i te beznadziejne juz partyje zwisają mi jak kilo kitu i ci pseudopolitycy coraz bardziej marnej jakości
Do moderacji
Odpowiedz
3
0