UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I co z tego, jak to miasto układów. Żadnej porządnej pracy bez znajomości, wszelkie inwestycje również po układzie, nawet te bezsensowne jak droga do nikąd-Wschodnia, czy budynku na Wyspie Spichrzów na które nie ma chętnych do wynajmu, burzenie zabytków, brak portu itd. Żygam już na to miasto myślę nad wyprowadzką.
ZawiedzionyMieszkaniec2