UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Film jak film, szału nie ma a i turystów ubywa nadal. To tylko klip i nie wiadomo czy wygrała tematyka filmiku czy jego realizacja. Myślę że wygrało jego wykonanie a o mieście już wszyscy zapomnieli ale sukces jest. Taki lukier dla poklasku gawiedzi.