UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ruch Obywatelski proponuje modernizację elbląskiego dworca ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Taka inwestycja to po prostu wymóg cywilizacyjny i powinna być zrobiona bez jakiegoś zbierania podpisów. Tym bardziej, że zgodnie z prawem dworce PKP i przewoźnicy kolejowi mają zapewniać poruszanie się po dworcach osobom niepełnosprawnym i o ograniczonej sprawności ruchowej. Ale pocisnąć PKP można. Pozostałe propozycje uważam za zwykłe ekonomiczne i techniczne bzdury.
Czy