Wybrany wątek opinii
Marzenia ściętej głowy. Zejdźcie na ziemie, to jest Elbląg, to Olsztyn decyduje kto co gdzie i jak. Nic się nie zmieni dopóki Olsztyn będzie dla siebie chapał kasę.
Do moderacji
Odpowiedz
57
9
To też trzeba zmienić i zainicjować w końcu województwo ŻUŁAWSKIE czyli Żuławy Wiślane ze stolicą w Elblągu!!! Tu nie ma co się zastanawiać tylko działać!!! Nie rozumiem jak przez ponad dwadzieścia lat mieszkańcy z podkulonym ogonem znoszą tę niedobra sytuację. Nic dziwnego że Olsztyn z nas sie śmieje i ma nas na biednego i osieroconego sąsiada. Zresztą Gdańsk o Elblągu myśli podobnie jak identycznie
Do moderacji
Odpowiedz
59
6
U
Owczesne wladze sprzedal Elblag. No oddal I w wzamian za stolki.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3