Wybrany wątek opinii

Marzenia ściętej głowy. Zejdźcie na ziemie, to jest Elbląg, to Olsztyn decyduje kto co gdzie i jak. Nic się nie zmieni dopóki Olsztyn będzie dla siebie chapał kasę.
(2025.11.03)
To też trzeba zmienić i zainicjować w końcu województwo ŻUŁAWSKIE czyli Żuławy Wiślane ze stolicą w Elblągu!!! Tu nie ma co się zastanawiać tylko działać!!! Nie rozumiem jak przez ponad dwadzieścia lat mieszkańcy z podkulonym ogonem znoszą tę niedobra sytuację. Nic dziwnego że Olsztyn z nas sie śmieje i ma nas na biednego i osieroconego sąsiada. Zresztą Gdańsk o Elblągu myśli podobnie jak identycznie
(2025.11.03)
U Owczesne wladze sprzedal Elblag. No oddal I w wzamian za stolki.
(2025.11.04)
Powrót do komentarzy