UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na elbląskim dworcu brakuje windy, co byłoby ogromnym usprawnieniem dla wszystkich praktycznie: i dla starszych, i z małymi dziećmi, i z bagażami. W wielu mniejszych miasteczkach są windy np. w Puławach, a Elbląg wysyła na perony ochronę kolei, żeby nikt nie przechodził przez tory ale do pomocy to nie ma nikogo.