UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma czegoś takiego jak "ruch owbywatelski nowy Elbląg". To tylko towarzysz Pytliński od Hołowni, może razem z mamą biją pianę.
Stary Elbląg
Nie ma czegoś takiego jak "ruch owbywatelski nowy Elbląg". To tylko towarzysz Pytliński od Hołowni, może razem z mamą biją pianę.
Stary Elbląg