UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma czegoś takiego jak "ruch owbywatelski nowy Elbląg". To tylko towarzysz Pytliński od Hołowni, może razem z mamą biją pianę.

Stary Elbląg

Anuluj