UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na elbląskim dworcu brakuje windy, co byłoby ogromnym usprawnieniem dla wszystkich praktycznie: i dla starszych, i z małymi dziećmi, i z bagażami. W wielu mniejszych miasteczkach są windy np. w Puławach, a Elbląg wysyła na perony ochronę kolei, żeby nikt nie przechodził przez tory ale do pomocy to nie ma nikogo.


Anuluj