UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinny byc polaczenia bezposrednio z Warszawa, Krakowem, a nie trzeba jechac specjalnie do Malborka. To chore przeciez Malbork jest mniejszy niz Elblag.
Powinny byc polaczenia bezposrednio z Warszawa, Krakowem, a nie trzeba jechac specjalnie do Malborka. To chore przeciez Malbork jest mniejszy niz Elblag.