UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powinny byc polaczenia bezposrednio z Warszawa, Krakowem, a nie trzeba jechac specjalnie do Malborka. To chore przeciez Malbork jest mniejszy niz Elblag.


Anuluj