A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Darmowe dziewczyny i snusy dla wszystkich
@KibiczProstej - Oczywiscie ze pojade do gdanska. lepiej przejechac 0,5 h do Gdanska i 2,5 h do Warszawy niz 1.5 h do Olsztyna i 2,5 h do Warszawy. Oszczedzam 1h. poza tym chodzi o to zeby łatwo i szybko jezdzic do Trójmiasta. Warszawa to marginalny cel podrózy. Tysiace ludzi co tydzien jezdzi do 3 city i z powrotem. Cześc osob przesiagdłoby sie z samochodow na pociag.
Powinni reaktywowac kolej nadzalewową, elblązanie na pewno byliby zadowoleni.
Co ma Rada Miejska do uruchomienia połączenia ? Kolejny temat zastępczy aby zaistnieć. Weźcie się za robotę.
Ale położony dogodniej względem połączenia Gdańsk - Kraków. Tak trudno to zrozumieć ? Poza tym jest to historyczne połączenie Berlin - Królewiec.
@Jajko - Popieram ścieżkę rowerową w 100 procentach. Kolej nadzalewowa to utopia. Do Gdańska szybka kolej ma sens.
A wiecie, że za 250 zł można kupić bilet sieciowy miesięczny w taryfie pomorskiej i jeździć od Słupska po Elbląg i w kierunku Grudziądza??? Przykładowo, bilet miesięczny na trasie Malbork - Elbląg kosztuje 220 zł a za 30 zł więcej jadę sobie do Gdańska, Gdyni, Słupska czy Grudziądza.