A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@pozdrooooooo - A co Ci kolego po aucie, jeśli chłop mógł stracić życie, zdrowie. Auto to tylko blachy, rzecz nabyta.
Pojdzie na złom, albo handlarz kupi, chłop kupi nowe będzie się cieszył, salon sprzeda też będzie się cieszył i tak gospodarka się rozwija.. dobrze że poszkodowany cały zdrowy może poobijany... życie ważniejsze niż to auto
Zapomniałeś o sobie, - Ty też!
A od kiedy to taksówkarz, z wymaganą jedynie niezawodową kategorią prawa jazdy B, uznawany jest za zawodowego kierowcę?
@aborygen_stont - Ostatnim popularnym challengem wśród kierowców jest wrzucanie kierunku przy zmianie pasa (albo i nie) i wpie..... lanie się przed auto!!!! Przypominam, że wrzucając kierunek masz obowiązek ustąpić pierwszeństwo pojazdom na tym pasie, a nie pchać się na chama!!! I mało tego, że ktoś cię wpuścił na ten pas, to jest tylko i wyłącznie jego dobra wola.
@pozdrooooooo - NIE pozdrawiam taksówkarza z hallo taxi w niebieskim aucie, dziadek w siwych, włosach do ramion. Ty powinieneś rowerem jeździć a nie samochodem! Zero życia, zero dynamiki, zawsze za tobą ciągnie się sznur aut.
To Pan Janek. Miszcz kierownicy ucieka... haaa
Mocno niefortunnie. Próbował uniknąć obcierki z taxi a trafił centralnie w słup. Chłop 57lat pewnie jeździ za kółkiem od kilku dekad, a taki panikarz. Toś se pan narobił.
@Kto nie ma pokus? - I jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia kanapowcy bez szkoły, którzy najdalej byli w sklepie osiedlowym na yumie?
Taki taksówkarz, co przepycha samochód na postoju by złotówkę zaoszczędzić, tzw. złotówa.
Tusk dorabia na taksowce?