UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@pozdrooooooo - A co Ci kolego po aucie, jeśli chłop mógł stracić życie, zdrowie. Auto to tylko blachy, rzecz nabyta. Pojdzie na złom, albo handlarz kupi, chłop kupi nowe będzie się cieszył, salon sprzeda też będzie się cieszył i tak gospodarka się rozwija.. dobrze że poszkodowany cały zdrowy może poobijany... życie ważniejsze niż to auto