UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pozdrooooooo - NIE pozdrawiam taksówkarza z hallo taxi w niebieskim aucie, dziadek w siwych, włosach do ramion. Ty powinieneś rowerem jeździć a nie samochodem! Zero życia, zero dynamiki, zawsze za tobą ciągnie się sznur aut.


Anuluj