UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@pozdrooooooo - NIE pozdrawiam taksówkarza z hallo taxi w niebieskim aucie, dziadek w siwych, włosach do ramion. Ty powinieneś rowerem jeździć a nie samochodem! Zero życia, zero dynamiki, zawsze za tobą ciągnie się sznur aut.