UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kto nie ma pokus? - I jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia kanapowcy bez szkoły, którzy najdalej byli w sklepie osiedlowym na yumie?


Anuluj