UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kto nie ma pokus? - I jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia kanapowcy bez szkoły, którzy najdalej byli w sklepie osiedlowym na yumie?
@Kto nie ma pokus? - I jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia kanapowcy bez szkoły, którzy najdalej byli w sklepie osiedlowym na yumie?