Próbował uniknąć zderzenia, uderzył w słup

42
30.10.2025
Próbował uniknąć zderzenia, uderzył w słup
fot. Anna Dembińska
Dziś (30 października) na skrzyżowaniu Grobli św. Jerzego z ul. Traugutta kierujący toyotą uderzył w słup. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Zobacz zdjęcia.

Na miejsce zdarzenia, które miało miejsce około godz. 8, przybyła policja , straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

- Od Armii Krajowej w kierunku Bema prawym pasem jechał 64-letni taksówkarz, a lewym pasem 57-letni kierujący toyotą. Taksówkarz nieprawidłowo zmieniał pas ruchu, mężczyzna z toyoty próbował uniknąć zderzenia i najechał na słup. Poszkodowany został przewieziony karetką do szpitala. Obaj mężczyźni byli trzeźwi - relacjonował policjant.

Na razie nie wiadomo czy zdarzenie zostanie sklasyfikowane jako wypadek czy jako kolizja. Na miejscu są także pracownicy tramwajów elbląskich oraz serwisanci sygnalizacji świetlnej, ponieważ uszkodzona została smarownica od tramwajów oraz sygnalizacja.

red.

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
benc!
aborygen_stont (2025.10.30)
Jakość prowadzenia aut przez zawodowych kierowców jakim jest kierowca taksówki w Elblągu, pozostawia wiele do życzenia. Nie tyczy się to wszystkich taksówkarzy, lecz większości.
(2025.10.30)
taksowkarze wioza smierc!!! i kierowcy TIRow tez !!!
(2025.10.30)
wina tuska
(2025.10.30)
Szkoda chłopa i auta zwłaszcza, że wszelkiej maści taksówkarze czy bolciarze jeżdżą jak jeżdżą - bo albo to stare dziadki albo małoletnie brokuły. Reakcję miał to najważniejsze, chociaż w drugą stronę, gdyby nie zareagował może skończyłoby się na obtarciu lakieru.
pozdrooooooo (2025.10.30)
A taryfa odjechała c. d.n.
123W (2025.10.30)

info

12  
  1
Brawo dla kierowcy toyoty, jeśli uniknięciem kolizji jest kolizja ze słupem XD XD
DrajwerBłyskawica (2025.10.30)

info

16  
  12
Trzeźwi kierowcy to jakieś nowum w tym kraju gdzie co drugi ma pokusy.
Kto nie ma pokus? (2025.10.30)
Trzeźwi kierowcy wiozą śmierć. Tu się pije przed wejściem do auta
Tu jest Polska (2025.10.30)

info

7  
  9
Raz jechałem z rodzina, dwojka dzieci, wyjechal mi na skrzyzowaniu bolt, musialem gwaltownie zahamowac gwaltownie, bo pajac mi wymusil beszczelnie, pojechalem za nim, zlapalem go na nastepnym skrzyzowaniu, dobtze ze mial zamkniete dzrzwi, pozdrawiam palanta a dodam jeszcze jechal ze starsza pania przestraszona...
Xyzx (2025.10.30)