42
30.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przejeżdżałem dwa razy zaraz po uderzeniu i po 10 minutach, jak przyjechały służby. Najbardziej zastanawiający był fakt, że za drugim razem na miejscu stała już karetka i dwie straże pożarne, a policja, która obiektywnie ma najktórszą drogę dojazdu dopiero dojeżdzała do miejsca.
zdziwiony (2025.10.30)

info

6  
  11
To wina słupa. Zlikwidować słupy bo Toyoty ich nie widzą.
sąsiad z góry (2025.10.30)

info

5  
  12
Wielu taksówkarzy często zajeżdża drogę. Wydaje im się, że oni to mogą.
(2025.10.30)

info

17  
  2
Czy ktoś przebadał Słup po kolizji? Czy był tam redaktor z TV Republika?
(2025.10.30)

info

10  
  13
taksówkarzom można wszędzie stawać w nosie mają przepisy i innych uczestników ruchu święte krowy przecież ja wiozę pasażera stanie na środku drogi że przejechać nie można.
(2025.10.30)

info

13  
  3
@Kto nie ma pokus? - Widocznie bycie trzeźwym to stan nieosiągalny dla ciebie, trudno, ulegaj pokusom do woli.
(2025.10.30)
Gdzie są obrońcy granic i szon patrole ?
Sandały bestii (2025.10.30)

info

6  
  8
Nie o taksowkarza tu chodzi. Bylem widzialem. Nie obrazajcie uczciwie zarabiajacych na zycie ludzi. To byl przewoz osob niestety. No ale tam trafiaja przypadkowi ludzie bez weryfikacji bez znajomosci topografii miasta. Nie placa Zus podatkow a ludzie by oszczedzic 2 lub 3 zlote nakrecaja w ten sposob spirale zagrozen na drogach
AntyBolec (2025.10.30)

info

15  
  11
2025 rok dobiega końca a jeszcze nie było żadnego wypadku pislamskiej Izery. Ekipa Pinokia stworzyła najbezpieczniejsze auto w całej bloku socjalistycznym. Wyborcy PiSu są dumni
Dobre bo pisowskie (2025.10.30)

info

10  
  14
Próbował uniknąć zderzenia, uderzył w słup..
Punkt widzenia... (2025.10.30)

info

6  
  2