UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mocno niefortunnie. Próbował uniknąć obcierki z taxi a trafił centralnie w słup. Chłop 57lat pewnie jeździ za kółkiem od kilku dekad, a taki panikarz. Toś se pan narobił.

Tak to widzę.

Anuluj