UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mocno niefortunnie. Próbował uniknąć obcierki z taxi a trafił centralnie w słup. Chłop 57lat pewnie jeździ za kółkiem od kilku dekad, a taki panikarz. Toś se pan narobił.
Tak to widzę.
Mocno niefortunnie. Próbował uniknąć obcierki z taxi a trafił centralnie w słup. Chłop 57lat pewnie jeździ za kółkiem od kilku dekad, a taki panikarz. Toś se pan narobił.
Tak to widzę.