UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@aborygen_stont - Ostatnim popularnym challengem wśród kierowców jest wrzucanie kierunku przy zmianie pasa (albo i nie) i wpie..... lanie się przed auto!!!! Przypominam, że wrzucając kierunek masz obowiązek ustąpić pierwszeństwo pojazdom na tym pasie, a nie pchać się na chama!!! I mało tego, że ktoś cię wpuścił na ten pas, to jest tylko i wyłącznie jego dobra wola.
PatrzWlusterko