Wybrany wątek opinii
Szkoda chłopa i auta zwłaszcza, że wszelkiej maści taksówkarze czy bolciarze jeżdżą jak jeżdżą - bo albo to stare dziadki albo małoletnie brokuły. Reakcję miał to najważniejsze, chociaż w drugą stronę, gdyby nie zareagował może skończyłoby się na obtarciu lakieru.
Do moderacji
Odpowiedz
40
3
@pozdrooooooo - A co Ci kolego po aucie, jeśli chłop mógł stracić życie, zdrowie. Auto to tylko blachy, rzecz nabyta.
Pojdzie na złom, albo handlarz kupi, chłop kupi nowe będzie się cieszył, salon sprzeda też będzie się cieszył i tak gospodarka się rozwija.. dobrze że poszkodowany cały zdrowy może poobijany... życie ważniejsze niż to auto
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
@pozdrooooooo - NIE pozdrawiam taksówkarza z hallo taxi w niebieskim aucie, dziadek w siwych, włosach do ramion. Ty powinieneś rowerem jeździć a nie samochodem! Zero życia, zero dynamiki, zawsze za tobą ciągnie się sznur aut.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
To Pan Janek. Miszcz kierownicy ucieka... haaa
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Oni chyba celowo na taksówkach jadą wolno, bo oprócz km, liczą sobie przejechany czas i za wolną jazdę, czy to że stoi na światłach lecą minuty, a to przekłada się na zł
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
Jesteś w błędzie, gdy koła się toczą to taksometr liczy przejechany dystans, czasówka działa dopiero gdy auto stoi i nie pokonuje drogi, więc to że jadą wolno nie znaczy że więcej nabije na licznik, ale fakt jest taki że wielu kierowców taxi a zwłaszcza starszej daty jeżdżą jak..... , sam jestem kierowca taxi ale mam inne podejście - szybko klienta zawieszać na wskazany adres i jechać do następnego kursu, szkoda czasu na pierdoły a i klient zadowolony bo szybko załatwiony temat; (), pozdrawiam, szybkie ale bezpieczne taxi
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Pan jeździ na taksówce? Mam wątpliwości. Taksometr ma wyznaczoną prędkość graniczną 20km/h i jeżeli auto porusza się z tą prędkością lub mniejszą to naliczana jest czasówka. Nie ma czegoś takiego, że czas nabijany jest wtedy kiedy auto stoi, bo taksówkarz poruszając się wolno w korku nic nie zarobi, a spędzi w nim np 2 godziny. Mało tego można nabijać i za kilometry i za czas jednocześnie. Myśle, że każdy kto zagłębi się w temat, to wyszuka pierwszą lepszą instrukcje obojętnie jakiego taksometru i sam sobie sprawdzi na jakiej zasadzie to działa i jak kasuje go taksówkarz.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1