42
30.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oni chyba celowo na taksówkach jadą wolno, bo oprócz km, liczą sobie przejechany czas i za wolną jazdę, czy to że stoi na światłach lecą minuty, a to przekłada się na zł
(2025.10.30)
Taksówkarzowi prawko na 3 miesiące,
(2025.10.30)

info

5  
  3
Złotówki to prawko wygrali w chipsach...
(2025.10.30)

info

0  
  2
ciekawe czy to ten sam, który specjalnie chciał potrącić mnie na przejściu dla pieszych na rejestracji WE...
Spec (2025.10.30)

info

2  
  2
Jesteś w błędzie, gdy koła się toczą to taksometr liczy przejechany dystans, czasówka działa dopiero gdy auto stoi i nie pokonuje drogi, więc to że jadą wolno nie znaczy że więcej nabije na licznik, ale fakt jest taki że wielu kierowców taxi a zwłaszcza starszej daty jeżdżą jak..... , sam jestem kierowca taxi ale mam inne podejście - szybko klienta zawieszać na wskazany adres i jechać do następnego kursu, szkoda czasu na pierdoły a i klient zadowolony bo szybko załatwiony temat; (), pozdrawiam, szybkie ale bezpieczne taxi
(2025.10.30)
@Xyzx - Ale historia, niesamowita, można zrobić jakiś film. Kto tu większym cha.... ?
(2025.10.30)
To nie był taksówkarz, tylko kierowca bolta. Nie mylcie zawodowych taksówkarzy z przypadkowymi kierowcami.
kkk (2025.10.30)

info

3  
  3
Wczoraj w Warszawie skontrolowano 1000 aut wożących na aplikację, 600 z nich to imigranci. Wystawiono 300 mandatów, 24 bolciarzy jeździło bez prawka, zatrzymano 71 dowodów rejestracyjnych. Kilkunastu aresztowanych i nielegalnych. A wy się dziwicie, że jedne bolciarz w Elblągu wymusił.
kkk (2025.10.30)

info

3  
  1
Lepiej walić w złotówę - wyeleminujesz potencjalnych piratów za kółkiem.
(2025.10.30)

info

1  
  1
Pan jeździ na taksówce? Mam wątpliwości. Taksometr ma wyznaczoną prędkość graniczną 20km/h i jeżeli auto porusza się z tą prędkością lub mniejszą to naliczana jest czasówka. Nie ma czegoś takiego, że czas nabijany jest wtedy kiedy auto stoi, bo taksówkarz poruszając się wolno w korku nic nie zarobi, a spędzi w nim np 2 godziny. Mało tego można nabijać i za kilometry i za czas jednocześnie. Myśle, że każdy kto zagłębi się w temat, to wyszuka pierwszą lepszą instrukcje obojętnie jakiego taksometru i sam sobie sprawdzi na jakiej zasadzie to działa i jak kasuje go taksówkarz.
Kassia (2025.10.30)