Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
10
8
@Kto nie ma pokus? - Widocznie bycie trzeźwym to stan nieosiągalny dla ciebie, trudno, ulegaj pokusom do woli.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Kto nie ma pokus? - I jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia kanapowcy bez szkoły, którzy najdalej byli w sklepie osiedlowym na yumie?
Do moderacji
Odpowiedz
5
2