Wybrany wątek opinii

Trzeźwi kierowcy to jakieś nowum w tym kraju gdzie co drugi ma pokusy.
Kto nie ma pokus? (2025.10.30)
@Kto nie ma pokus? - Widocznie bycie trzeźwym to stan nieosiągalny dla ciebie, trudno, ulegaj pokusom do woli.
(2025.10.30)
@Kto nie ma pokus? - I jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia kanapowcy bez szkoły, którzy najdalej byli w sklepie osiedlowym na yumie?
(2025.10.30)
Powrót do komentarzy