78
27.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mówisz o sobie?!!!!
(2025.10.28)
Swoim tylko wolno, dyskryminuj dalej
(2025.10.28)
Dlaczego nie ma dymisji dyrektora?! No w Kanadzie, gdy ktokolwiek z załogi popełnił błąd, dyrektor leci z automatu! Przecież mieszkańcy są stratni i będą się zrzucać na to wszystko!!! Hej jest tam jeszcze panie prezydencie?
(2025.10.28)
wujek dobra rada-ruszaj w teren i pokaż jak to sie robi
(2025.10.28)
A Wcisła gdzie jest? Przy powodzi gwiazdor nagrywał filmiki i zamieszczał je w socjal mediach. Pożar już nie był taki fotogeniczny? Niech ten pan w końcu coś dobrego zrobi dla Elbląga.
Hm. (2025.10.28)

info

5  
  3
Czyj kolega kupił ?
obibok (2025.10.28)
Nie stać nas na to, aby kolejne koszty były przerzucane na mieszkańców. Będziemy głosować przeciw jakimkolwiek podwyżkom związanymi z odpadami komunalnymi. Przedwczesne i niesmaczne są takie deklaracje. Może doprecyzować tak ten zwrot „Nie stać nas” Czyli kogo nie stać? Radnych z PiS-u nie stać? Dlaczego PiS przegrał w Elblągu wybory? Bo tu mieszkają tysiące pracowitych mądrych i zamożnych Elblążan, którzy boją się populistów. Są w większości gwarantującej zwycięstwo z PiS-em. Stać ich na zwiększone opłaty tak jak zapewne wielu innych Elblążan. Pomogą w tej krytycznej sytuacji, jeżeli będzie taka konieczność. Solidarność społeczna to chyba pojęcie mało znane w kręgach PiS-u. Jak będzie trzeba pomóc to trzeba zachować się moralnie z godnością i pomagać. Wywiad i wypowiedzi w klimacie wzbudzania politycznych emocji z mottem - po śmieciach do celu jakim jest władza..
Czy (2025.10.28)
jak to było z tymi działkami pod PCK; może tym tematem też się zajmiecie?
(2025.10.28)

info

2  
  1
Patrzeć na te przepełnione złością twarze już nie mogę. Jaki interes do ukręcenia znowu zwęszony, co?
(2025.10.28)

info

2  
  0
@Czy - To już idź sobie z tym Twoim całym Pisem, ok.
(2025.10.28)