UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A Wcisła gdzie jest? Przy powodzi gwiazdor nagrywał filmiki i zamieszczał je w socjal mediach. Pożar już nie był taki fotogeniczny? Niech ten pan w końcu coś dobrego zrobi dla Elbląga.

Hm.

Anuluj