UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A Wcisła gdzie jest? Przy powodzi gwiazdor nagrywał filmiki i zamieszczał je w socjal mediach. Pożar już nie był taki fotogeniczny? Niech ten pan w końcu coś dobrego zrobi dla Elbląga.
Hm.
A Wcisła gdzie jest? Przy powodzi gwiazdor nagrywał filmiki i zamieszczał je w socjal mediach. Pożar już nie był taki fotogeniczny? Niech ten pan w końcu coś dobrego zrobi dla Elbląga.
Hm.