UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nie ma dymisji dyrektora?! No w Kanadzie, gdy ktokolwiek z załogi popełnił błąd, dyrektor leci z automatu! Przecież mieszkańcy są stratni i będą się zrzucać na to wszystko!!! Hej jest tam jeszcze panie prezydencie?


Anuluj