UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nie ma dymisji dyrektora?! No w Kanadzie, gdy ktokolwiek z załogi popełnił błąd, dyrektor leci z automatu! Przecież mieszkańcy są stratni i będą się zrzucać na to wszystko!!! Hej jest tam jeszcze panie prezydencie?