Wybrany wątek opinii

A czy wzmianka o Tym Senatorze Jerzym wcisle co próbuje wcisnąć kit ludziom ????
(2025.10.27)
Dlaczego nie ma dymisji dyrektora?! No w Kanadzie, gdy ktokolwiek z załogi popełnił błąd, dyrektor leci z automatu! Przecież mieszkańcy są stratni i będą się zrzucać na to wszystko!!! Hej jest tam jeszcze panie prezydencie?
(2025.10.28)
Powrót do komentarzy