UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego nie ma dymisji dyrektora?! No w Kanadzie, gdy ktokolwiek z załogi popełnił błąd, dyrektor leci z automatu! Przecież mieszkańcy są stratni i będą się zrzucać na to wszystko!!! Hej jest tam jeszcze panie prezydencie?