UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie stać nas na to, aby kolejne koszty były przerzucane na mieszkańców. Będziemy głosować przeciw jakimkolwiek podwyżkom związanymi z odpadami komunalnymi. Przedwczesne i niesmaczne są takie deklaracje. Może doprecyzować tak ten zwrot „Nie stać nas” Czyli kogo nie stać? Radnych z PiS-u nie stać? Dlaczego PiS przegrał w Elblągu wybory? Bo tu mieszkają tysiące pracowitych mądrych i zamożnych Elblążan, którzy boją się populistów. Są w większości gwarantującej zwycięstwo z PiS-em. Stać ich na zwiększone opłaty tak jak zapewne wielu innych Elblążan. Pomogą w tej krytycznej sytuacji, jeżeli będzie taka konieczność. Solidarność społeczna to chyba pojęcie mało znane w kręgach PiS-u. Jak będzie trzeba pomóc to trzeba zachować się moralnie z godnością i pomagać. Wywiad i wypowiedzi w klimacie wzbudzania politycznych emocji z mottem - po śmieciach do celu jakim jest władza..
Czy