UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie stać nas na to, aby kolejne koszty były przerzucane na mieszkańców. Będziemy głosować przeciw jakimkolwiek podwyżkom związanymi z odpadami komunalnymi. Przedwczesne i niesmaczne są takie deklaracje. Może doprecyzować tak ten zwrot „Nie stać nas” Czyli kogo nie stać? Radnych z PiS-u nie stać? Dlaczego PiS przegrał w Elblągu wybory? Bo tu mieszkają tysiące pracowitych mądrych i zamożnych Elblążan, którzy boją się populistów. Są w większości gwarantującej zwycięstwo z PiS-em. Stać ich na zwiększone opłaty tak jak zapewne wielu innych Elblążan. Pomogą w tej krytycznej sytuacji, jeżeli będzie taka konieczność. Solidarność społeczna to chyba pojęcie mało znane w kręgach PiS-u. Jak będzie trzeba pomóc to trzeba zachować się moralnie z godnością i pomagać. Wywiad i wypowiedzi w klimacie wzbudzania politycznych emocji z mottem - po śmieciach do celu jakim jest władza..

Czy