A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Typowy pisowski pomysł z posągiem, który uderza w inne płcie niż kobieta i mężczyzna. Skandal.
Strasznie nachalni się zrobiliście z tym projektem. Może jeszcze przewrócić honorowe obywatelstwo malarzowi z Austrii
"Nasze miasto było niemieckie przez 700 lat, a w pełni polskie jest dopiero od 80". To co się stało z I zaborem??? Sami sobie zabrali?
Golusieńki facet jest. Zgodnie z parytetem, czas na gołą babę (ups... (niepolitycznie) kobietę, ups... kuźwa, jest teraz przecież więcej płci... ) :-)))
Jestem za powrotem Diany!
Jeśli coś zostało po Niemcach, to nie było sensu tego burzyć, ale przywracanienie na siłę ich pomników czy innego dziedzictwa to już przegięcie
Zamiast furczeć, że coś jest poniemieckie (jak większośc zabytkowej zabudowy miasta), to zaproponujcie coś co będzie równie estetyczne jak wspomniane pomniki (posągi) i jednoczesnie przypominało polskie akcenty z histoirii Elbląga - pomniki krółów którzy miasto odwiedzili (Kazimierz Jagiellończyk, Jan Olbracht, Zygmunt August, Stefan Batory, Zygmunt III Waza itd. ) lub coś ku czci powstańców listopadowych "goszczonych" tutaj w 1831 i 1832 roku. Przebywali tu m. in. generałowie Bem i Rybiński plus ok.300 oficerów. Warto może przypomnieć, że Elbląg miał status miasta królewskiego.
Zanim zaczniesz bełkotać zapoznaj się z historią Elbląga, nic nie wiesz na ten temat.
Piękny pomnik. Co wam przeszkadza DIANA. Jeśli by był od KACAPÓW TO BY BYŁ ZŁY. BO KACAPSKI jak od ELBLĄSKIEGO ale Niemca TEŻ ŹLE BO NIEMIECKI. Jak od Żydka też będzie źle bo teraz oni są BE. Zamiast się cieszyć że mamy piękną rzeźbę to same narzekania.
@000009 - Człowieku zmień leki bo ci nienawiść uszami wychodzi. Albo zmień lekarza.