UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Nasze miasto było niemieckie przez 700 lat, a w pełni polskie jest dopiero od 80". To co się stało z I zaborem??? Sami sobie zabrali?
"Nasze miasto było niemieckie przez 700 lat, a w pełni polskie jest dopiero od 80". To co się stało z I zaborem??? Sami sobie zabrali?