UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli coś zostało po Niemcach, to nie było sensu tego burzyć, ale przywracanienie na siłę ich pomników czy innego dziedzictwa to już przegięcie


Anuluj