UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli coś zostało po Niemcach, to nie było sensu tego burzyć, ale przywracanienie na siłę ich pomników czy innego dziedzictwa to już przegięcie
Jeśli coś zostało po Niemcach, to nie było sensu tego burzyć, ale przywracanienie na siłę ich pomników czy innego dziedzictwa to już przegięcie