Wybrany wątek opinii
"Nasze miasto było niemieckie przez 700 lat, a w pełni polskie jest dopiero od 80". To co się stało z I zaborem??? Sami sobie zabrali?
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Zanim zaczniesz bełkotać zapoznaj się z historią Elbląga, nic nie wiesz na ten temat.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2