UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piękny pomnik. Co wam przeszkadza DIANA. Jeśli by był od KACAPÓW TO BY BYŁ ZŁY. BO KACAPSKI jak od ELBLĄSKIEGO ale Niemca TEŻ ŹLE BO NIEMIECKI. Jak od Żydka też będzie źle bo teraz oni są BE. Zamiast się cieszyć że mamy piękną rzeźbę to same narzekania.

Cynik

Anuluj