Wybrany wątek opinii
Jeśli coś zostało po Niemcach, to nie było sensu tego burzyć, ale przywracanienie na siłę ich pomników czy innego dziedzictwa to już przegięcie
Do moderacji
Odpowiedz
18
9
"Jeśli coś zostało po Niemcach, to nie było sensu tego burzyć, ale przywracanienie" - dokładnie tak.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1