Wybrany wątek opinii

Jeśli coś zostało po Niemcach, to nie było sensu tego burzyć, ale przywracanienie na siłę ich pomników czy innego dziedzictwa to już przegięcie
(2025.09.25)
"Jeśli coś zostało po Niemcach, to nie było sensu tego burzyć, ale przywracanienie" - dokładnie tak.
(2025.09.26)
Powrót do komentarzy