Wybrany wątek opinii

Piękny pomnik. Co wam przeszkadza DIANA. Jeśli by był od KACAPÓW TO BY BYŁ ZŁY. BO KACAPSKI jak od ELBLĄSKIEGO ale Niemca TEŻ ŹLE BO NIEMIECKI. Jak od Żydka też będzie źle bo teraz oni są BE. Zamiast się cieszyć że mamy piękną rzeźbę to same narzekania.
Cynik (2025.09.25)
@Cynik - No niezupełnie tak jest. Od narodów, które wymieniłeś raczej nie spotkało nas nic dobrego w przeciągu historii. Więc czysto po ludzku nie mam ochoty na jakieś upamiętnianie ich obecności w teraźniejszej Polsce. Co zostało niech będzie natomiast my mamy swoje jakieś możliwości, elementy upiększenia czy uatrakcyjnienia miasta.
(2025.09.26)
Powrót do komentarzy